ITM – Isotopen Technologien München AG

ITM Isotopen Technologien München AG, kanser tedavisinde kullanılmak üzere hedeflenen teşhis ve tedavi amaçlı radyofarmasötiklerin ve radyoizotopların geliştirilmesi, üretimi ve küresel tedarikine adanmış özel bir biyoteknoloji ve radyofarmasötik şirketler grubudur.

2004’teki kuruluşundan bu yana, ITM ve yan kuruluşları, yeni nesil hedefli kanser teşhis ve tedavileri için GMP üretimini ve yenilikçi, birinci sınıf tıbbi radyoizotoplar ve jeneratör platformlarından oluşan güçlü bir küresel tedarik ağı kurmuştur.

Ayrıca, ITM, nöroendokrin tümörler, glioblastoma, osteosarkom ve kemik metastazları gibi bir dizi kanserin yanı sıra akciğer, yumurtalık veya meme kanseri gibi folat reseptörü α pozitif tümörler için çeşitli klinik gelişim aşamalarında hedeflenen tedavileri içeren tescilli bir portföy geliştiriyor ve onkolojik ürün grubunu büyütüyor.

Nukleon olarak, ITM firmasına ait yüksek verimli nonGMP veya GMP grade Ge-68/Ga-68 Jeneratörünün, oldukça saf ve taşıyıcısız EndolucinBeta®’nın (n.c.a. Lutesyum-177), sağım dahil toplamda 17 dakikada sentez işlemi yapan kullanıcı dostu iQS-TS sentez cihazının ve tüm aksesuarlarının, Türkiye pazarında yetkili distribütörü olarak hizmet vermekteyiz.

Daha fazla bilgi için www.itm.ag linkini ziyaret edebilirsiniz.

Nukleon Nükleer Teknoloji Araştırma San. ve Tic. Ltd. Şti
Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad.
No: 151/1I/1
Yıldız Teknik Üniversitesi TEKNOPARK
34220 Esenler/İstanbul
+90 212 483 73 34
© Copyright 2024 Nukleon